CdS, OkDiario: AS Řím má obrovský zájem o Daniho Ceballose

CdS, OkDiario: AS Řím má obrovský zájem o Daniho Ceballose

| Aktuality | Milánek

Corriere dello Sport informuje, že se AS Řím zajímá o Daniho Ceballose, ze kterého by chtěl učinit jednoho z nejdůležitějších hráčů mužstva. Monchi se měl již spojit s vedením Realu Madrid, ale odpověď královského velkoklubu byla v současné chvíli negativní, protože chce vidět, jak se situace mládežnického španělského reprezentanta do konce sezóny vyvine.

Jednadvacetiletý záložník ale ví, že musí být trpělivý, což dokazují poslední případy Lucase Vázqueze a Marca Asensia. Deník OkDiario pak informuje, že Real Madrid ani Zinedine Zidane nechtějí, aby Dani Ceballos odcházel a považují jej za budoucnost celku ze Santiago Bernabéu. Také samotný jednadvacetiletý fotbalista přiznal, že nechce Real Madrid opustit.

Zdroj: Corriere dello Sport, OkDiario

Komentáře

Adam
Adam

Dúfam, že tu ostane..ZZ mu mohol a mal dať o niečo viac priestoru... verím že sa do budúcnosti presadí ďaleko viac

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Pokud si ho výhled Monchi, tak moc dobře ví proč ho chce.... Zizu by mu měl dát víc prostoru. OT: jak je na tom vůbec Vallejo???

Adam
Adam

Ak sa nemýlim má zmluvu len do konca sezóny...a s tým koľko priestoru dostáva bude super ak za neho nedostaneme ani Kabanos

Milánek
Milánek

Kdo má smlouvu jen do konce sezóny?

merengues
merengues

Vallejo má do léta 2021 a čtvrtou nejnižší výkupní klauzuli v týmu - 100 mega.

Milánek
Milánek

Však právě proto se ptám, protože nevím, jestli opravdu myslel Valleja smile

merengues
merengues

thumbsup Já bych se o Valleja a Ceballose nebál, ty dva bez výhodné opce určitě neprodáme. Z těch nových mladých jsou nejlepší a to si ještě stokrát ověříme, jestli to bude na náš klub stačit nebo ne. A to může trvat klidně ještě dva nebo tři roky.

Milánek
Milánek

thumbsup Já jen doufám, že vedení Realu Madrid neodratí tato sezóna a i nadále bude přivádět nejnadějnější mladíky. Samozřejmě s tím, že letos okysličíme první mužstvo i o nějaká velká jména, u kterých by tito mladíci mohli růst...

Adam
Adam

Oukej neviem prečo som si myslel že do konca sezóny wall adoring sorry silent

Milánek
Milánek

Vallejo je už zdravý wink

Korunní princ
Korunní princ

Milánku, chlapi, nemáte k doporučení knížku či stránky o fotbalovém tréninku pro hráče (jeho rozvoj, spíše pro amatéra)? Mám pár tipů, ale žádný mĕ vyloženĕ nezaujal.

Milánek
Milánek

Já ti v tomto bohužel nepomůžu, v mém věku už by to ani asi nemělo smysl cry smile

Davoro
Davoro

Jestli by i příští sezónu měl hrát tak málo, tak bych ho do AS klidně poslal na hostování na sezónu, o přestupu nemůže být řeč.

Real Siempre
Real Siempre

Ceballos proziva normalni prvni sezonu ve velkem klubu, jeho cas prijde, dobry je na to dost.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.