Gianluigi Buffon: Mimo hřiště jsem překročil hranice

Gianluigi Buffon: Mimo hřiště jsem překročil hranice

| Aktuality | Milánek

Gianluigi Buffon dnes na tiskové konferenci oznámil, že po letošní sezóně opustí Juventus. Italský reprezentant dodal, že se příští týden rozhodne, jestli ukončí kariéru nebo využije některou z jiných nabídek, které obdržel. Za této příležitosti se také omluvil za své chování po utkání s Realem Madrid.

"Trest byl spravedlivý. Na samotném hřišti jsem se nechoval špatně, rzhodčí nařídil, že mám opustit hřiště a stále nevím, proč to udělal. Média by se na to také měla ptát. Na druhou stranu ale byla má slova mimo hřiště hodně za čárou a z tohoto důvodu mi je hodně špatně. Za třiadvacet let v Lize Mistrů jsem nikdy nebyl vyloučen ani potrestán, vždy jsem se choval správně a v souladu s dobrými mravy. Byla to výjimečná situace a Buffon daný večer nemohl říct nic jiného. Při těch pocitech, emocích a zlobě jsem se choval způsobem, který pro mne není normální. Po utkání jsem překročil hranice a za to se omlouvám. Když uplynulo několik dní, tak mi to samozřejmě bylo líto, že jsem tak urazil rozhodčího, který je člověkem a může se tak mýlit. Kdybych jej viděl o dva dny později, tak bych jej objal. Mé hodnocení, co se stalo na hřišti, ale zůstává stejné," řekl Gianluigi Buffon.

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Dani92
Dani92

Och tento chlap je úžasný. Pekné gesto od neho. Veľký sympaťák. Budeš nám chýbať Gigi. Veľa šťastia v ďalšom živote.

merengues
merengues

Tak to jsem fakt nečekal, že skončí v Itálii a ještě ten den se objeví spekulace o Realu Madrid lol .

Fanda 33
Fanda 33

Je to proste pán thumbsupsmile

Superreal
Superreal

Ja z toho tak odvareny nejsem. Dobre, omluvil se rozhodcimu za sva slova. A jako spravny chlap by se tomu mel postavit a postavil. OK. Ale vuci Realu Madrid jeho postoj zustava stejny: ,,Mé hodnocení, co se stalo na hřišti, ale zůstává stejné." Takze se stale domniva, ze penalta byla neopravnena, a ze rozhodci nadrzoval Realu Madrid. Akorat je mu lito, ze to vyjadril tak hrube a neuctive. Takze za me thumbsup za omluvu rozhodcimu a thumbsdown za pretrvavajici nedostatek soudnosti. Suma sumarum, kup si video.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tohle kousnout nemůže, byla to jeho poslední šance a ještě po takovém obratu. V hlavě možná ví že to penalta byla, ale veřejně to nepřizná.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.