Jak hráli hráči na hostování a prodaní s předkupním právem

| Aktuality | Milánek

Fábio Coentrão (Sporting CP)
Fábio Coentrão se ocitl v základní sestavě utkání s Marítimem. Trávník opustil v 54. minutě za stavu 1:1, když Sporting potřeboval vyhrát a trenér chtěl osvěžit útočnou sílu. Nakonec se to nepodařilo a Marítimo dokonce vyhrálo 2:1, kvůli čemuž Sporting spadl až na konečné třetí místo v tabulce a nezahraje si tak Ligu Mistrů.
WhoScored: 6,3/10

Federico Valverde (Deportivo La Coruña)
Federico Valverde nastoupil v základní jedenáctce posledního ligového utkání s Villarrealem. Vystřídán byl v 67. minutě a předvedl hodně špatný výkon, jako celé Deportivo. Uruguayský reprezentant minulý týden prohlásil, že by chtěl zůstat v Deporu, otázkou ale zůstává, jestli by neměl mířit výše...
Marca: 1/3
AS: 1/3

James Rodríguez (Bayern Mnichov)
James Rodríguez odehrál celý zápas se Stuttgartem. I když měl bavorský celek na konci utkání 80% držení míče, tak prohrál vysoko 1:4. Kolumbijský reprezentant si připsal 3 klíčové přihrávky a právě přes něj chodila většina útočných akcí domácích. Celkově ale předvedl hodně špatný výkon, čemuž odpovídá i jeho hodnocení.
Kicker: 5,0/6 (1 – nejlepší, 6 – nejhorší)
WhoScored: 6,7/10

Lucas Silva (Cruzeiro)
Lucas Silva o víkendu opět odehrál celé utkání. Cruzeiro porazilo 2:0 Sport Recife a brazilský záložník předvedl solidní výkon.
WhoScored: 7,2/10

Philipp Lienhart (SC Freiburg)
Philipp Lienhart se opět nedostal do zápasové nominace na utkání s Augsburgem, který Freiburg vyhrál 2:0. Celek trenéra Christiana Streicha se udržel v Bundeslize, ale rakouský reprezentant nemá moc důvodů k radosti. Vždyť v tomto roce odehrál pouhých 45 minut.

Martin Ødegaard (Heerenveen)
Martin Ødegaard se po zranění připravuje ve Valdebebas na novou sezónu.

Vinícius Júnior (Flamengo)
Vinícius nastoupil v základní sestavě Brazilského Poháru, kde Flamengo remizovalo 0:0 s Ponte Pretou a postoupilo tak díky úvodnímu vítěznému duelu do čtvrtfinále. Sedmnáctiletý útočník hrál dobře a byl i blízko vstřelené brance, když jeho střela jen o centimetry zamířila vedle tyče.

Ligový zápas s Chapecoense začal na lavičce náhradníků. Na trávník se dostal v 71. minutě, kdy Flamengo prohrávalo 1:2. Potřeboval jen sedm minut, aby se zapsal na střeleckou listinu. Vítězství v nastaveném čase si ale nakonec zajistilo právě Chapecoense.
WhoScored: 6,8/10

Zdroj: AS, Marca, WhoScored, Bild, Kicker