Jak se dařilo hráčům na hostování

| Aktuality | Milánek

Achraf Hakimi (Borussia Dortmund)
V Lize Mistrů nadále hraje Lukasz Piszczek. Nyní Borussia přivítala Monaco a nakonec zvítězila 3:0. Achraf Hakimi strávil celý zápas na lavičce náhradníků.

Marocký reprezentant ale do základní sestavy opět naskočil o víkendu v ligovém zápase s Augsburgem a za sebou má další velcie dobrý výkon. I když Dortmund opět inkasoval dvě branky, tak za to odchovanec Realu Madrid nemohl a navíc byl hodně aktivní v ofenzívě, kde si i připsal další asistenci při trefě na 3:2.
Ocena WhoScored: 7,2/10

Andrij Łunin (Leganés)
Andrij Lunin byl opět v nominaci na utkání, ale celé nakonec proseděl na lavičce. Leganés vyhrálo s Rayo Vallecanem 1:0.

Borja Mayoral (Levante)
V utkání s Getafe se Borja Mayoral dostal na trávník v posledních minutách a tak již něměl moc šancí mít na konečný výsledek větší vliv. K míči se dostal čtyřikrát - dvakrát jej následně přesně přihrál, jednou úspěšně dribloval a jednou jej ztratil. Levante vyhrálo 1:0.
WhoScored: 6,2/10

James Rodríguez (Bayern Mnichov)
Bayernu Mnichov se stále nedaří a v úterý přivítal v Lize Mistrů Ajax, který z Allianz Arény nakonec odvezl jeden bod za remízu 1:1. James Rordíguez se na trávník dostal v 62. minutě a fanoušci si jej mohli všimnou prakticky jen v momentě, když od rozhodčího uviděl žlutou kartu.
WhoScored: 6,0/10

V ligovém duelu s Borussií Monchengladbach již kolumbijský reprezentant nastoupil v základní sestavě, i když Nico Kovač v rozhovoru přiznal, že kdyby měl jiné možnosti, tak by tomu tak nebylo. James Rodríguez se za šanci rozhodně neodvděčil a předvedl velice špatný výkon, jako celý Bayern Mnichov, který na vlastním terénu kapituloval vysoko 0:3. Fatální zápas a fatální forma sedmadvacetiletého fotbalisty.

Mateo Kovačić (Chelsea)
V Evropské Lize odehrál Mateo Kovačič celý zápas proti MOL Vidi. V tomto duelu Chelsea samozřejmě dominovala a chorvatský reprezentant strávil většinu času na polovině soupeře. Rád se zapojoval do útočných akcí a třikrát i vystřelil (vždy mimo branku). Ztratil ale čtyři míče, což bylo nejhorším výsledkem v jeho mužstvu.
WhoScored: 6,9/10

V Premier League dostal Mateo Kovačič příležitost na odpočinek. Na hřiště přišel až v 81. minutě, kdy již Chelsea vedla nad Southamptonem 2:0 (nakonec vyhrála 3:0).
WhoScored: 6,4/10

Lucas Silva (Cruzeiro)
Cruzeiro se v Copa Libertadores utkalo s Bocou Juniors a Lucas Silva neočekávaně naskočil do základní sestavě. Vedlo se mu ale hodně špatně a trávník opustil již v 57. minutě. Zápas nakonec skončil nerozhodně 1:1.

Martin Ødegaard (Vitesse)
Martin Ødegaard se opět uzdravil a hned naskočil do základní sestavy. Za sebou má velice dobrý výkon a jeho mužstvo zvítězilo nad Heraslesem 4:0. Norský reprezentant asistoval u třetí branky, čemuž předcházel i jeho výborný přechod do protiútoku. Úspěšností přihrávek sice neuchvátil (79%), ale dokázal si připsat dvě klíčové přihrávky.
WhoScored: 7,8/10

Óscar Rodríguez (Leganés)
Óscar Rodríguez tradičně nastoupil v základní sestavě a patřil k nejaktivnějším hráčům na hřišti. Čtyřikrát vystřelil (jednou přesně) a připsal si hned pět klíčových přihrávek (nejvíce ze všech hráčů). Nutno také zmínit, že jej trenér určil k zahrávání standartních situací. Leganés nakonec porazilo Rayo Vallecano 1:0, španělský záložník odehrál celých devadesát minut a připsal si skvělý výkon.
Marca: 3/3
AS: 2/3
WhoScored: 7,6/10

Raúl de Tomás (Rayo Vallecano)
Raúl de Tomás odehrál celý zápas s Leganés, ale soupeřovy obránci si ním neměli výraznější problémy. K míči se dostal jen několikrát a ani jednou nedokázal vystřelit na branku.
Marca: 0/3
AS: 1/3
WhoScored: 6,1/10

Rodrygo (Santos)
Santos se v brazilské lize utkal s Vitorií a dokázal zvítězit 1:0. Rodrygo po dlouhé době usedl jen na lavičku, ale na hřiště šel již o poločasové přestávce, aby oživil hru svého mužstva. A to se mu také podařilo, i když u výraznějších šancí nebyl.
WhoScored: 6,7/10

Theo Hernández (Real Sociedad)
Theo Hernández si stále odpykává trest za vyloučení v utkání s Huescou. Nyní Real Sociedad porazil Athletic Bilbao 3:1.

Zdroj: AS, Marca, WhoScored