Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Nejtěžší je neposlouchat to, co se říká. V dnešní době je to složité, ale je potřeba to co nejméně poslouchat a číst. Dnes všechno, co se říká o Realu Madrid, je negativní a tak tomu není. Já to tak nevidím a mnoho lidí to tak nevidí. Situace je jaká je a je potřeba vidět i ty pozitivní věci. Pozitivní je to, že zůstáváme živí ve třech soutěžích a je potřeba jít dále."

"Dvojutkání s Leganés bude těžké. Dobré je to, že nebudeme odjíždět z Madridu. V semifinále se mohou ocitnout velicí soupeři, ale nejprve musíme projít čtvrtfinálem. A že tam bude Barcelona či Atlético Madrid, to nemá význam, jsme Realem Madrid, známe vážnost každého utkání a každý soupeř je těžký."

"Že se soupeři silně posilují? Možná se lidé diví, ale pokud máš konkrétního hráče, kterého chceš, který ti toho hodně přinese, který je dostupný, tak se není čemu divit. Já se rozhodně ničemu nedivím. Já mám skvělé hráče a nevidím nic a nikoho, kdo by tady mohl něco změnit. Můžeme dělat změny, uvidíme v červnu, ale nyní ne."

"Benzema? Nevím, kdy se vrátí. Vrátil se na hřiště, ale uvidíme, jak se bude zlepšovat a jak bude vypadat jeho vývoj. Moc si přeji, aby se vrátil, ale budeme s ním postupovat pomalu. Nechceme riskovat a chceme, aby se vrátil připravený na 200%."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Beast7
Beast7

"Moc si prajem aby sa vrátil" ach..snáď sa vráti ale aj s presnosťou

Real Siempre
Real Siempre

Jj, postupuj pomalu, to ti chvalime Zizou

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.