William Gallas: Nemůžeme Hazardovi vyčítat, že sní o hře v Realu Madrid

William Gallas: Nemůžeme Hazardovi vyčítat, že sní o hře v Realu Madrid

| Aktuality | Milánek

Bývalý fotbalista Chelsea, William Gallas, se v rozhovoru pro Goal vyjádřil ohledně budoucnosti Edena Hazarda. "Mnoho fotbalistů může přiznat, že když byli malí, tak fandili Realu Madrid či Barceloně. Možná bychom měli právě takovou otázku položit Hazardovi. Jeho snem byla vždy hra v Realu Madrid a je potřeba to akceptovat. Musíš se s tím smířit. Nemůžeme mu to mít za zlé, protože mnoho let hrál za Chelsea. Celou dobu bránil modré barvy a pro tento klub dal ze sebe všechno."

"Někdy musíš akceptovat to, že tvoji nejlepší hráči musí nebo chtějí odejít. Možná so chtějí vyzkoušet své síly v jiné lize? Možná chtějí odejít, protože již vyhráli FA Cup, Premier League či Anglický Pohár. Nemyslím si, že by měli šanci na vítězství Ligy Mistrů v barvách Chelsea. Možná proto chtějí odejít? Tehdy se jich musíme zeptat, komu fandili, když byli malí. V současné chvíli je na Britských ostrovech nejlepším klubem Manchester City. Možná se stane nejlepším klubem v Evropě, protože možná vyhraje Ligu Mistrů. Ale nemyslím si, že v příští sezóně obhájí mistrovský titul. Tehdy již budou všichni vědět, jak s nimi hrát," řekl William Gallas.

Zdroj: Goal

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Tak nejde porad psat o Neymarovi, ze? Asi tak bych shrnul prispevek tohoto clanku fotbalovemu svetu...

Dantes
Dantes

Asi tak nějak smile

PetRMCF
PetRMCF

Co to mele?

Dantes
Dantes

Tohle snad vyplodil někde na instagram či twitter jako svoje mmt myšlenkové pochody lol

Pigarko
Pigarko

No som zvedavý čo sa v lete všetko upečie . Bude to zaujímavé Hazard , Neymar , Lewandovski ... Uz sa teraz teším real1

Dani92
Dani92

Hrať za real chce každý. Ale ide o to či ho chce Florentino. Ja som dokonca čítala, že ho vymenia za asensia. Ak toto urobí vedenie fanúšikovia ich zožerú zaživa.

Real Siempre
Real Siempre

Taky jsem to cetl. Autor je zrejme uzavren nekde v ustavu a za dobre chovani ho nechali napsat clanek. Stalo se, clanek napsal, a ted je cas vzit si dalsi davku prasku.

Dani92
Dani92

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol ďakujem za upokojenie. Máš to u mňa. thumbsupsmile

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.